O Onesieworld

Pamiętam jak dziś kiedy podczas jednej z wizyt w Londynie po raz pierwszy zobaczyliśmy onesie. Śmieszne piżamy jednoczęściowe - miękkie, kolorowe, w zabawnych kształtach. Reszta naszej ekipy była mocno sceptyczna co do noszenia piżamy w kształcie zwierzątka ale ja wróciłam z trzema egzemplarzami - misiem, zebrą i jednorożcem! Dosłownie oszalałam na ich punkcie i pociągnęłam za sobą całą resztę "populacji"! 

Od tamtej pory (a był to rok 2008) dosłownie nigdzie się nie ruszam bez co najmniej jednego dresu całościowego. Bez względu na porę roku, bo onesie zawsze może się przydać - prawdziwy zmarzluch doceni przyjaciela w postaci kombinezonu zwierzątka, który zawsze jest przy Tobie gdy robi się chłodno.

Tak, minęło kilak lat. Z każdym kolejnym sezonem staraliśmy się rozwijać naszą kolekcję o kolejne modele piżam zwierzątek. Onesie dla kobiet było naszym pierwszym produktem, potem przyszedł także czas na onesie dla dzieci i onesie dla mężczyzn! Krok po kroku piżamy jednoczęściowe zawładnęły sercami Polaków. Do dziś sprzedaliśmy już ponad 15 000 sztuk piżam jednoczęściowych!